Vi är en familj

Vi har funnits sedan 1990- talet och har kontor på Lidingö, utanför Stockholm. Här är vi idag den största redovisningsbyrån. Vi är ett familjeföretag som har en stark lokal förankring i Lidingös föreningsliv.

Thomas Nicklasson
VD

thomas@easyo.se
08-731 66 27

Magnus Nicklasson
Jurist

magnus@easyo.se
08-731 66 29

Sissel Sigbladh
Auktoriserad Redovisningskonsult

sissel@easyo.se
08-731 66 21

Helena Ström
Auktoriserad Redovisningskonsult

helena@easyo.se
08-731 66 28

Ann Isgård
Redovisningskonsult

ann@easyo.se
08-731 66 23

Anna-Karin Seiner
Redovisningskonsult

anna-karin@easyo.se
08-731 66 26

Caroline Sundström
Redovisningskonsult

caroline@easyo.se
08-731 66 25

Petra Kareliusson
Redovisningskonsult

petra@easyo.se
08-731 66 22

Jenny Schönbeck
Koordinator

jenny@easyo.se
08-731 66 24

Isabelle Lejbowicz Spindler
Redovisningskonsult

isabelle@easyo.se
08-731 43 98